Laatste nieuws
  1. Geen trainingen op 25 en 26 mei i.v.m. Hemelvaart
  2. Jumbo sponsoractie levert 450 euro op!
  3. ALV-vergadering: maandag 22 mei a.s. om 19.30 uur
  4. Verzoek van Carlice Poelstra
  5. Wil je op landelijk niveau spelen en veel trainen?

Contact

Wedstrijdzaal en trainingszaal

Scharlakenhof
Geertsemaweg 3
9751 XA Haren
(050) 534 55 22 

Bestuur

Voorzitter
Cees Dijkhuis
(06) 30 31 82 98
cdijkhuis16@gmail.com
Penningmeester
Wietse Jan van der Werf
(06) 37 20 48 72
penningmeester@hsvb.nl
Technische commissie
Margo Koning
(06) 11 32 68 66
info@deetman.com
Technische commissie
Giovannie Konigferander
(06) 29 50 75 47
gmkonigferander@hotmail.com
Wedstrijdsecretariaat/Scheidsrechtercommissie
Natasja Sloot-Bosma
(06) 38 48 61 86
Sloot_Bosma@iCloud.com
Commerciële commissie
Jan de Vries
(06) 20 74 68 95
jan@dvtgroep.nl
Secretaris/Communicatie
Stephanie de Noord
(06) 27 26 41 41
secretaris@hsvb.nl

Overige

Jeugdcoördinator t/m U16
Monique Gibcus-Korthoef
(06) 51 24 24 24
moniquegibcus@gmail.com
Vertrouwenspersoon
Marianne Meiners
Marianne@ellensmolen.nl
Contactpersoon wheelers
Natasja Sloot-Bosma
(06) 38 48 61 86
Sloot_Bosma@iCloud.com
Ledenadministratie
Hielke van Dijk
(06) 14 73 05 91
hvd_wxs@hotmail.com

Medisch Centrum Zuid
Fysiotherapeut, Nitzan Haddash aanwezig iedere maandag van 18.30 tot 19.30 in sporthal Scharlakenhof.

SponsorKliks, gratis sponsoren!