Niet aangemelde leden:
Dit zijn de teamindelingen zoals die nu bekend zijn op basis van onze ledenadministratie. Je zult je z.s.m. moeten aanmelden door het formulier op onze site in te vullen en deze door te sturen aan de ledenadministratie. Zonder aanmelding kunnen wij jullie niet benoemen en plaatsten in het team als afgesproken met overige spelers, speelsters en of coaches.

Oproep aan vrijwillige ouder(s):
De teams die (officieel) nog geen trainer hebben vragen we of 1 van de ouders voorlopig de coördinatie op zich wil nemen voor wat betreft een appgroep organiseren met i.o.m. de TC-HSVB zodat we de lijnen kort kunnen houden, ook m.b.t. 3×3 aanmeldingen etc.).

In elk geval tot er een trainer is voor de groep.

MANNEN U16/1 REGIONAAL 1e KLASSE
Trainer/Coach: Doornkamp, Joost
Ass. Tr./C: Eisses, Freddie

Rietdijk, Thomas
Reilman, Noah
Veen, Hugo van der
Riepma, Marien
Tjebbes, Chiem
Veen, Robin van der
Huls, Laurent
Leer, Nicolas van
Jungman, Thijs

 

MANNEN U16/2 REGIONAAL 3e KLASSE
Trainer/Coach: NTB

Bolhuis, Martin
Azrak, Basel
Eikelboom, Ingmar
Werf, Jory van der
Bel, Ewoud de
Roelfes, Matthijs
Nienhuis, Jurgen
Beijers, Jori
Bolhuis, Sander
Roelfes, Wouter
Bie Currás, Kolya de
Krijgsman, Freek

 

MANNEN U14/1 REGIONAAL 3e KLASSE
Trainer/Coach: NTB
Ass. Tr./C:

Roelfes, Wouter
Bie Currás, Kolya de
Krijgsman, Freek
Bralds, Martijn
Coopman, Mees
Weerink, Tana
Bronsema, Tim
Barkema, Teun
Dijkstra, Laurens

 

VROUWEN 20/1 Selectie Landelijk Ere Div.
Trainer/Coach: Triemstra, Hein-Gert
Ass. Tr./C: Strating Mirjam, Jansen Esther

Wal, Ires van der
Keijzer, Lola
Dijkhuis, Carmen
Tuinstra, Shanna
Mulder, Demi
Reenen, Susan van
Zwiers, Kim
Waasdorp, Maud
Lente van, Megan
Nanninga, Audrey

 

VROUWEN U20/2 REGIONAAL 2e KLASSE
Trainer/Coach: de Vries, Jan

Schipper, Jolien
Schipper, Karlijn
Schorren, Merlijne
Berkhof, Isa
Rekker, Annemiek
Kremer, Marlies
Timmer, Leora
Deetman, Loïs
Vries, Bronthe de
Gonzalez Meneses, Amber

VROUWEN 18/1 REGIONAAL 1e KLASSE
Trainer/Coach: Van Dijk, Hielke

Joling, Rianne
Algera, Sigrid
Veen, Hedwich van der
Knollema, Marjet
Vosselman, Esther

 

VROUWEN U14/1 REGIONAAL 3e KLASSE
Trainer/Coach: NTB
Ass. Tr./C:

Folkersma, Marieke
Homan, Julia
Quispel, Shantianna
Pijnenburg, Elze
Kastelein, Ishya
Al Gusruf, Vaso
Postma, Sasha
Doddema, Nessa
Reilman, Charlize

XVU12-1 2e KLASSE
Trainer/Coach: Euwema, Gaaike
Ass. Tr./C:

Doddema, Nessa
Reilman, Charlize
Tinga, Nina
Blom, Biene
Wesselink, Karlijn
Kolk, Froukje van der
Huls, Valentijn
Haydar, Milo
Dijkstra, Laurens

 

XU12/2 3e KLASSE
Trainer/Coach: Robert Tinga
Ass. Tr./C: Mathieu Torres

Eisses, Lian
Torres, Nela
Tinga, Mark
Al Gusruf, Dimitri
Wubbolts, Amber
Binnema, Lotte Julie
Calker, Maurice van
Wetering, Hidde van de
Vos, Corné
Risselada, Amélie

PEANUTS
Vries, Stijn de
Klein Goldewijk, Pien

Brechtje Weerink
Werkman, Neva
Edens, Mare
Bulstra, Maud
Visser, Amber
Denison, Oliver
Bulstra, Stijn
Vries, Danouk de
Vries, Eléonore de
Vollebrecht, Daan
Scherer, Thijne
Smid, Victor
Costa, Costantino